ПРИРОДНИЙ ГАЗ

  

Ціна та умови оплати на природний газ

Прийняття нової редакції Закону України «Про ринок природного газу» та Кодексу газотранспортної системи, дозволило встановити в нашій країні європейські норми, визначені в третьому енергетичному пакеті ЄС. Завдяки цьому функціонування ринку природного газу стало прозорим та зрозумілим для учасників, виникла здорова конкуренція між постачальниками та було налагоджено реверсні поставки природного газу із Європи.

Ціна на природний газ тепер залежить від багатьох факторів, серед яких ціни на газ на європейських хабах, цінові пропозиції імпортерів газу та постачальника останньої надії – НАК «Нафтогаз України», попит на газ на внутрішньому ринку, курс гривні до основних валют та інше.

Тому ціна на природний щомісячно коливається та переглядається у бік збільшення чи зменшення.

ТОВ «ППУЛ» пропонує споживачам максимально низькі ціни та гнучкі умови оплати за природний газ.

Якість природного газу

Транспортування природного газу від вітчизняних газовидобувних підприємств до кінцевих споживачів України здійснюється магістральними газопроводами ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» та газорозподільними мережами публічних акціонерних товариств з газопостачання.

При прийманні природного газу до магістральних газопроводів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» в обов’язковому порядку здійснюється перевірка якості газу.

Транспортування газу газорозподільними мережами та подачу газу до житлових будинків здійснюють публічні акціонерні товариства з газопостачання, які відповідають за якісні показники природного газу, що подається кінцевим споживачам.

У разі сумнівів у якості природного газу Споживач має право звернутися до відповідних територіальних органів Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку для проведення позачергової перевірки якості природного газу.

Контактна інформація

Із питань придбання природного газу, попереднього обговорення ціни та умов постачання звертатися до спеціалістів  компанії за телефонами: (044) 331-61-10, mail: trader3@plastiprod.com.ua

Наш графік:

Пн. – Пт.   09:00 – 18:00

Сб. – Нд. - вихіді

Телефон:
Адрес:
вул. Пирогова, 2/37 м. Київ, 01030